Dřevěné hračky - dárky - dřevěný hlavolam LETADLO

LETADLO hlavolam
LETADLO hlavolam
Letadlo díly
Letadlo díly
NÁVOD
NÁVOD
Dětmi malované
Dětmi malované

 

DŘEVĚNÉ LETADLO - dřevěný hlavolam

Kat. č.:08010
Rozměr hlavolamu:H 60mm x L 165mm x B 195mm

 

Dřevěné letadlo je námi vyvinutý dřevěný hlavolam originální konstrukce vyrobený z přírodního bukového dřeva. Hlavolam letadlo je vhodný k procvičení motoriky, logického myšlení a prostorové orientace. Letadlo je stavebnice obsahující 10 vzájemně zapadajících dílů včetně otočných koleček.

 

DÁRKY

Dřevěné hračky a zvláště dřevěné hlavolamy jsou velmi hezké dárky pro děti i dospělé, nejen k narozeninám. Dřevěné letadlo potěší zejména malé modeláře a budoucí piloty. Velmi zajímavý dárek je dřevěné letadlo doplněné solární vrtulí. Podívejte se na dřevěný hlavolam LETADLO SOLÁRNÍ .

 

HLAVOLAM, HRAČKA, MODEL NEBO DEKORACE ?

Líbí se Vám letadla? Máte doma malého pilota či modeláře? Tak Vám přeci dřevěný hlavolam letadlo nesmí chybět! Vezměte si barvičky, zapojte své dětičky a vytvořte originální letadlo. Vámi malovaný model letadla bude zcela jistě nezaměnitelnou dekorací vašeho domova, zvláště dětského pokojíčku.

Dřevěné hračky nebo dřevěné hlavolamy opatřené logem či obrázkem mohou posloužit k propagaci i reklamě.

Dřevěný hlavolam letadlo jsme po dobu šesti měsíců testovali a konstrukčně zdokonalili. Snadné vkládání jednotlivých dílů u vyrobených vzorků bylo odzkoušeno při pozvolné změně vlhkosti použitého materiálu v rozmezí 7 až 16 %.

 

 

KONTROLA KVALITY DŘEVĚNÉHO HLAVOLAMU LETADLO

Dřevěné hračky, hlavolamy a dárky dodávané naší firmou jsou kontrolovány v průběhu výroby a následně při expedici objednaného zboží.


DŘEVĚNÉ HRAČKY, HLAVOLAMY, DÁRKY A JEJICH KONTROLA

Dřevěné hračky, hlavolamy včetně dárkových předmětů budou doručeny formou sjednanou při objednání zboží. Při doručení objednaného zboží je nutné i přes jeho předešlou kontrolu v době expedice provést kontrolu kvality nejen z důvodu přepravy.


Parametry pro kontrolu:

Zkontrolujte, zda dřevěné hračky nebo dřevěné hlavolamy nemají viditelné trhliny.

Doporučujeme mírným tahem nebo vikláním prověřit pevnost lepených spojů.

Dřevěné hračky, hlavolamy a dárky s viditelnou nebo zjištěnou vadou v době doručení nepoužívejte, ale reklamujte dle postupu uvedeného na stránce "REKLAMACE".