Dřevěné hlavolamy - Letadlo solární

LETADLO solární
LETADLO solární
HLAVOLAM solární -
HLAVOLAM solární -
- LETADLO-díly
- LETADLO-díly

Název:

DŘEVĚNÉ LETADLO SOLÁRNÍ - dřevěný hlavolam

Kat. č.:08040
Rozměr hlavolamu: H 60mm x L 165mm x B 195mm

Dřevěné solární letadlo je námi vyvinutý dřevěný hlavolam originální konstrukce. Letadlo je vyrobeno z přírodního bukového dřeva. Dřevěný hlavolam je vhodný k procvičení motoriky, logického myšlení a prostorové orientace pro děti, muže i ženy. Solární hlavolam letadlo je stavebnice obsahující 10 vzájemně zapadajících dílů včetně otočných koleček a solární vrtule připevněné k přednímu dílu letadla.

DŘEVĚNÉ SOLÁRNÍ LETADLO A SOLÁRNÍ PANELY

Energii pro pohon motorů solárních vrtulí zajišťují solární panely. Solární panely jsou instalovány přímo do vrtulí.

Při dopadu slunečního záření nebo světla od žárovky na solární panel se vrtule roztočí a zůstává v pohybu pouze po dobu jeho působení. Solární panely rakouských vrtulí jsou větší, výkonnější a zalité silikonem oproti některým německým či asijským, které jsou přelepeny čirým plastem.

Dřevěné solární letadlo je vyrobeno z bukového dřeva v přírodním provedení bez povrchové úpravy.

DÁRKY

Dřevěné hračky a zvláště dřevěné hlavolamy jsou velmi hezké dárky pro děti, muže i ženy nejen k narozeninám. Velmi zajímavý dárek je dřevěné letadlo doplněné solární vrtulí. Dřevěné solární letadlo potěší zejména malé modeláře a budoucí piloty.

HLAVOLAM, HRAČKA, MODEL NEBO DEKORACE ?

Líbí se Vám letadla? Máte doma sbírku různých letadel ? Tak proč ji neobohatit o dřevěné solární letadlo ? Pomocí vhodných barev můžete z přírodního letadla vytvořit solární dřevěný hlavolam jedinečného vzhledu dle vlastní fantazie. Vámi malované letadlo bude zcela jistě nezaměnitelný doplněk Vaší sbírky či originální dekorace vašeho domova.

Dřevěné solární hračky a hlavolamy jsou vhodné k propagaci ekologické energie.

Dřevěný hlavolam solární letadlo jsme po dobu šesti měsíců testovali a konstrukčně zdokonalili. Snadné vkládání jednotlivých dílů u vyrobených vzorků bylo odzkoušeno při jejich pozvolné změně vlhkosti v rozmezí 7 až 16 %.

 

KONTROLA KVALITY DŘEVĚNÉHO HLAVOLAMU LETADLO

Dřevěné hračky, hlavolamy a dárky dodávané naší firmou jsou kontrolovány v průběhu výroby a následně při expedici objednaného zboží.


DŘEVĚNÉ HRAČKY, DŘEVĚNÉ HLAVOLAMY, DÁRKY, DEKORACE A JEJICH KONTROLA ZÁKAZNÍKEM

Dřevěné hračky, hlavolamy včetně dárkových a dekoračních předmětů budou doručeny formou sjednanou při objednání zboží. Při doručení objednaného zboží je nutné i přes jeho předešlou kontrolu v době expedice provést kontrolu kvality nejen z důvodu přepravy.


Parametry pro kontrolu:

Dřevěné solární letadlo je složeno z 10 dílů včetně otočných koleček a solární vrtule

Zkontrolujte, zda díly solárního letadla nemají viditelné trhliny, poškození solární vrtule nebo prasklý solární panel.

Vyzkoušejte funkčnost solární vrtule a to vystavením vrtule slunečnímu záření případně přiložte solární panel vrtule do vzdálenosti přibližně 5 cm od rozsvícené žárovky. Pokud je solární vrtule vpořádku, roztočí se.

Doporučujeme mírným tahem nebo vikláním prověřit pevnost lepených spojů a lehkým postrčením letadla vpřed a vzad na pevném povrchu vyzkoušet otáčení koleček.

Dřevěné hračky, hlavolamy a dárky s viditelnou nebo zjištěnou vadou v době doručení nepoužívejte, ale reklamujte dle postupu uvedeného na stránce "REKLAMACE".