KOUSÁTKA

.

DŘEVĚNÁ KOUSÁTKA PRO DĚTI STARŠÍ 3 MĚSÍCŮ

.

KOUSÁTKA

KOUSÁTKA


MRKNIKOUSÁTKA 0+>>ZVÍŘÁTKA NA KOLEČKÁCHHRAČKY 1+ >>DŘEVĚNÉ HRAČKY 1+FIGURKY >>FIGURKY
ZVÍŘÁTKA >>ZVÍŘÁTKA NA KOLEČKÁCHMONTE.. >>MONTESSORIAUTA >>AUTOKOŠÍK >>AUTO

.

KOUSÁTKA

Dřevěná kousátka pro miminka, hračky pro děti do 1 roku. První zdravotně nezávadné dřevěné hračky našich dětí podporující jemnou motoriku a rozvoj smyslového vnímání.

Dřevěná kousátka jsou vhodná pro děti od tří měsíců do prořezání prvního zoubku. Kousátka mají uklidňující a masážní účinek v období prořezávání prvních zoubků a pomohou vašim dětem při překonávání bolesti dásní.

Dřevěná kousátka jako šablony k obkreslení? Ano. Obkreslujte použitá dřevěná kousátka a vytvářejte s dětmi vlastní omalovánky se zvířátky.

.

.

VÝROBA

  • dřevěná kousátka jsou vyrobena ze 100% přírodního buku o síle materiálu 9,5-10mm

  • dřevěná kousátka přírodní bez barev a napouštědel, jsou 100% zdravotně nezávadná a přirozeně antibakteriální

  • dřevěná kousátka jsou vyrobena dle platné normy EN71/1-3,9 a splňují především svými tvary bezpečnost pro výrobky typu kousátka.

  • vyrobeno v České repuplice

.

DŘEVĚNÁ KOUSÁTKA "MBM toys"

JSOU BEZPEČNÁ A ZDRAVOTNĚ NEZÁVADNÁ

Tvary a velikost kousátek jsme navrhli a upravili dle platné normy EN71/1 z důvodu dodržení bezpečnosti hraček pro děti mladší 12 měsíců.

Tvar a velikost kousátek znemožňuje zapadnutí kousátka do krku miminka. Děti, které samy ještě nesedí s našimi kousátky lehce manipulují díky jejich velikosti a přiměřené hmotnosti.

Kousátka jsou bezpečná a zdravotně nezávadná pokud nedojde k jejich mechanickému poškození nebo znečištění. Splňují evropskou normu EN 71/1-3,9 pro hračky a výrobky typu "KOUSÁTKA" určené dětem mladším 12 měsíců.

.

UPOZORNĚNÍ !


V případě jakéhokoli poškození nebo znečištění neprodleně zabraňte používání kousátka!

.

.

.