KOUSÁTKA

.

DŘEVĚNÁ KOUSÁTKA NEJEN PRO DĚTI STARŠÍ 3 MĚSÍCŮ

.

KOUSÁTKA

KOUSÁTKA


MRKNIKOUSÁTKA 0+>>ZVÍŘÁTKA NA KOLEČKÁCHHRAČKY 1+ >>DŘEVĚNÉ HRAČKY 1+FIGURKY >>FIGURKY
ZVÍŘÁTKA >>ZVÍŘÁTKA NA KOLEČKÁCHMONTE.. >>MONTESSORIAUTA >>AUTOKOŠÍK >>AUTO

.

KOUSÁTKA

Dřevěná kousátka pro miminka, hračky nejen pro děti do 1 roku. První zdravotně nezávadné dřevěné hračky našich dětí podporující jemnou motoriku a rozvoj smyslového vnímání.

Dřevěná kousátka jsou ideální hračkoupro děti od tří měsíců do prořezání prvního zoubku. Kousátka mají uklidňující a masážní účinek v období prořezávání prvních zoubků a pomohou i vašim dětem při překonávání bolesti dásní.

Dřevěná kousátka jako šablony k obkreslení? Ano. Obkreslujte použitá dřevěná kousátka a vytvářejte s dětmi vlastní omalovánky se zvířátky.

.

.

VÝROBA

  • dřevěná kousátka jsou vyrobena ze 100% přírodního buku o síle materiálu 9,5-10mm

  • dřevěná kousátka přírodní bez barev a napouštědel, jsou 100% zdravotně nezávadná a přirozeně antibakteriální

  • dřevěná kousátka jsou vyrobena dle platné normy EN71/1-3,9 a splňují především svými tvary bezpečnost pro výrobky typu kousátka.

  • vyrobeno v České repuplice

.

DŘEVĚNÁ KOUSÁTKA "MBM toys"

JSOU BEZPEČNÁ A ZDRAVOTNĚ NEZÁVADNÁ

Tvary a velikost kousátek jsme navrhli a upravili v souladu s normou EN71/1 z důvodu dodržení bezpečnosti hraček určených pro děti mladší 12 měsíců.

Tvar a velikost kousátek znemožňuje zapadnutí kousátka do krku miminka. Děti, které samy ještě nesedí, s našimi kousátky lehce manipulují díky jejich velikosti a přiměřené hmotnosti.

Kousátka jsou bezpečná a zdravotně nezávadná pokud nedojde k jejich mechanickému poškození nebo znečištění. Splňují evropskou normu EN 71/1-3,9 pro hračky a výrobky typu "KOUSÁTKA" určené dětem mladším 12 měsíců.

.

ÚDRŽBA KOUSÁTKA

Znečištěná dřevěná kousátka je možné otřít vlhkým hadříkem, nechat uschnout a následně lehce přebrousit.

JAK UDRŽOVAT HLADKÝ POVRCH KOUSÁTKA?

Povrch kousátka je po jeho použití vhodné nechat uschnout a lehce přebrousit jemným brusným papírem nebo plátnem s hrubostí například P320, P400, případně jemnějším. Rovněž můžete kousátko před použitím mírně navlhčit a po vysušení lehce přebrousit.

A proč?

Protože je vyrobeno z bukového dřeva a povrch je broušen pouze za sucha. Brusivo totiž není nůž, takže při broušení na povrchu dřeva zanechává jemná vlákna, která jsou sice na omak téměř neznatelná, ale po navlhčení a usušení vyvstanou z broušené plochy. Proto opakovaným vlhčením, sušením a následným jemným broušením, kdy se strhnou jen vyvstalá vlákna, lze postupně docílit téměř hladkého povrchu, ale za cenu jeho lehké deformace. Ačkoli vyvstalá vlákna nejsou nebezpečná, jelikož opětovným zvlhčením změknou, mohou být někomu nepříjemná. Pokud používáte při vaření bukovou vařečku, můžete si chování povrchu broušeného bukového dřeva vyzkoušet ještě před nákupem dřevěného kousátka.

.

UPOZORNĚNÍ !


V případě jakéhokoli poškození nebo znečištění neprodleně zabraňte používání kousátka!

.

S prořezáním prvního zoubku je na Vás zodpovědnost a rozhodnutí o dalším používání kousátka, jelikož některé zoubky mohou být příliš ostré a miminka s nimi dokáží dřevěná kousátka nadměrně poškodit. Například může dojít k vytvoření třísek, které v některých případech mohou způsobit zranění.

.

KOUSÁTKO

KOUSÁTKO

KOUSÁTKO