KULIČKOVÁ DRÁHA KOČKA

KULIČKOVÉ DRÁHY


KULIČKOVÁ DRÁHA KOČKA
KULIČKOVÁ DRÁHA KOČKA
DŘEVĚNÁ
DŘEVĚNÁ
KULIČKOVÁ DRÁHA
KULIČKOVÁ DRÁHA
Cena s DPH:2587.00 Kč
Záruka:24 měs.
Dostupnost:SKLADEM 1 ks
ks

KULIČKOVÁ DRÁHA - KOČKA

Jedinečná kuličková dráha v designu kočky, je vynikající dřevěná hračka pro malé děti, rozvíjející motoriku a koordinaci.

Rádi se díváte na krásný úsměv vašich dětí?

Tak to je skvělé, rozesmát děti těžké není a tato dráha to umí! Pro nekonečnou zábavu jsme kuličkovou dráhu vybavili sadou čtyř maxi koulí a závodním autem pro vnímání rozdílu sjezdové rychlosti různých typů jezdítek.

Vložení dřevěných koulí do dráhy děti hravě zvládají a cestou dolů po dráze je s radostí chytají. Ne vždy však jsou v tomto snažení úspěšní a pokud ano, ta radost v jejich tvářích, k nezaplacení! Vložíteli do dráhy všechny čtyři koule najednou, posviští po trati krásný barevný kuličkový vlak. Nebojte, zas tak rychlý vláček není, spíš naopak. A co když děti kouli do pusinky strkají a trošičku ji olizují? Nevadí, koule sice kousátko není, ale zdráví dětem nepoškodí. Nebojte se, i když děti od ucha k uchu ve svých tvářích úsměv mají, kouli velkou 45 mm spolknout nezvládají. Se všemi jezdítky si děti mohou hrát i mimo kuličkovou dráhu a co víc, mohou si společně s vámi udělat z některých zvířátek třeba tahací hračky! Ale pozor! Napnutý provázek delší než 70 cm být nesmí!

 

POTŘEBUJETE VÍCE JEZDÍTEK NA KULIČKOVOU DRÁHU?

NESTAČÍ VÁM ČTYŘI KOULE S AUTÍČKEM?

Nezoufejte, raději si vyberte hezké jezdítko, samozřejmě zvířátko, z našich hraček do ruky. Kuličkové dráhy jsou skvělé nejen pro hru s čtyřmi koulemi a jedním autem, ale i k hraní s dalšími barevnými zvířátky a barevnými auty na kolečkách naší výroby.

Vybrali jsme pro vás tyto:

Samozřejmě dráhu sjede i pejsek JACK, PRASÁTKO a nebo SLON. Oproti tomu vysoká žirafa na dráhu vhodná pro svou výšku není! To však neznamená, že se alespoň kousek po dráze svézt neumí!

PARAMETRY KULIČKOVÉ DRÁHY 

Kuličková dráha je vyrobena z kvalitní 15mm silné březové překližky laser B/BB a bukových barevných spojovacích válečků. Použité barvy jsou zdravotně nezávadné a slinám odolné. Jezdítka, hračky na kolečkách, vyrábíme z velmi kvalitního bukového dřeva v souladu s normou EN71/1,2,3,9, pro děti starší 12 měsíců

Kuličkové dráhy dodáváme ve smontovaném stavu, kromě nožiček. Po vybalení kuličkové dráhy nožičky jednoduše přišroubujete čtyřmi dodanými šrouby M6 za pomoci přiloženého inbus klíče.

Baleno v kartonu 5VVL velikosti š. 700 x d. 90 x v. 500 mm. Celková hmotnost 3,5 kg

OBALY - KARTON 5VVL  MONTÁŽ

Obsah:

  • 1 ks kuličková dráha "Kočka" 68 x 33,5 x 48 cm / 2,5 kg

  • 4 ks barevné koule průměr 45 mm - červená, žlutá, zelená, modrá

  • 1 ks auto 120 x 58 x 46 mm

  • 4 ks šroub M6 x 20 mm

  • 1 ks inbus

Upozornění:

Děti mohou kuličkovou dráhu používat pouze pod dozorem dospělé osoby!

Kuličkovou dráhu i jezdítka používejte pouze v nepoškozeném kompletním stavu a po předchozí kontrole řádného upevnění všech jejich konstrukčních dílů! Kuličkovou dráhu je nutné umístit na pevnou zem ve vodorovné poloze.

Není určena k lezení ani zavěšování!

Pozor, mohlo by dojít k převrácení kuličkové dráhy! Ačkoli se jedná o dráhu s velmi dobrou stabilitou, ale nízkou hmotností přibližně 2,5 kg, může při nevhodné manipulaci dojít k jejímu pádu.