Opičák na kole barevný - dřevěné hračky ručně malované

HRAČKY » DŘEVĚNÉ HRAČKY PRO DĚTI OD 3 LET » Zvířátka - dřevěné hračky

Dřevěné hračky - OPICE NA KOLE barevná
Dřevěné hračky - OPICE NA KOLE barevná
Cena s DPH:355.00 Kč
Záruka:24 měs.
Dostupnost:nelze objednat
ks

Název:

OPIČÁK NA KOLE barevný - dřevěné hračky ručně malované

Kat. č.: 02281
 

Rozměr dřevěné hračky: H 160 mm x L 160 mm x B 100 mm

Kroužky dřevěné hračky: Ø 40 x 15 mm

 

Opice na kole je tahací, rozkládací dřevěná hračka pro děti vyrobená z bukového dřeva vhodná k rozvoji motoriky. Opičák při pohybu vpřed a vzad šlape na kole. Tato hračka má sundávací hlavičku a navlékací barevné kroužky.

 

KONTROLA KVALITY DŘEVĚNÉ HRAČKY

Dřevěné hračky dodávané naší firmou jsou kontrolovány v průběhu výroby a následně při expedici objednaného zboží.


KONTROLA DŘEVĚNÉ HRAČKY

Dřevěné hračky budou doručeny formou sjednanou při objednání zboží. Při doručení dřevěné hračky "OPIČÁK NA KOLE barevný" je nutné, i přes její předešlou kontrolu v době expedice, provést kontrolu kvality nejen z důvodu přepravy.

Parametry pro kontrolu:

Dřevěná hračka opice na kole je rozdělitelná na 5 dílů, kolo, hlavičku a tři navlékací barevné kroužky. Do jednoho dřevěného kroužku jsou upevněny ručičky zhotovené z provázků zakončených dřevěnou kuličkou o průměru 25 mm. Tato dřevěná hračka má ruku s rukou i kolo s hlavičou propojeny dřevěným kolíkem. U kolíků spojujících oddělitelné části je vždy jeden z konců pevný a opačný vsuvný.

Zkontrolujte, zda díly dřevěné hračky nemají viditelné trhliny.

Doporučujeme mírným tahem nebo vikláním prověřit pevnost lepených spojů a lehkým postrčením dřevěné hračky vpřed a vzad na pevném povrchu vyzkoušet otáčení koleček.

Dřevěné hračky s viditelnou nebo zjištěnou vadou v době doručení nepoužívejte, ale reklamujte dle postupu uvedeného na stránce "REKLAMACE".