Dřevěný traktor

Traktor s vlekem
Traktor s vlekem
Díly
Díly
Návod
Návod
pro muže
pro muže

 

DŘEVĚNÝ TRAKTOR S VLEKEM - dřevěný hlavolam

Kat. č.:07091
Rozměr hlavolamu:H 100mm x L 400mm x B 100mm

 

DŘEVĚNÝ TRAKTOR 

Dřevěný traktor s vlekem je námi vyvinutý dřevěný hlavolam velmi vhodný k procvičení motoriky, logického myšlení a prostorové orientace.

Tento dřevěný hlavolam je složen z 37 vzájemně zapadajících dílů o celkové délce 40 cm. Dřevěný hlavolam traktor je složen z 15 dílů a dřevěný hlavolam vlek z 22 dílů včetně otočných koleček. Dřevěný vlek má otočnou přední nápravu vybavenou naklápěcím okem pro připojení za dřevěný hlavolam traktor.

DÁREK K ....?

Dřevěné hračky a zvláště dřevěné hlavolamy jsou velmi hezký dárek k narozeninám pro děti, pro ženy i pro muže. Například naložte na vlek dobré pivo a máte originální dárek pro muže .

DEKORACE NA ....?

Koupili jste koberce pro děti? Má Váš koberec silnice? Tak tam přeci auto, formule nebo traktor nemohou chybět ! Záleží jen na Vás, co si vyberete. Nové i použité hračky a hlavolamy jsou nezaměnitelná dekorace vašeho domova zvláště dětského pokojíčku.

Dřevěné hračky nebo dřevěné hlavolamy opatřené logem či obrázkem mohou posloužit k propagaci i reklamě.

Dřevěný hlavolam traktor s vlekem jsme po dobu šesti měsíců testovali a konstrukčně zdokonalili. Snadné vkládání jednotlivých dílů u vyrobených vzorků bylo odzkoušeno při pozvolné změně vlhkosti použitého materiálu v rozmezí 7 až 16 %.

 

KONTROLA KVALITY DŘEVĚNÉHO HLAVOLAMU TRAKTOR S VLEKEM

Dřevěné hračky, hlavolamy a dárky dodávané naší firmou jsou kontrolovány v průběhu výroby a následně při expedici objednaného zboží.


DŘEVĚNÉ HRAČKY, HLAVOLAMY, DÁRKY A JEJICH KONTROLA

Dřevěné hračky, hlavolamy včetně dárkových předmětů budou doručeny formou sjednanou při objednání zboží.

Při doručení objednaného zboží je nutné i přes předešlou kontrolu v době expedice provést jeho kontrolu kvality nejen z důvodu přepravy.

 

Parametry pro kontrolu:

Zkontrolujte, zda dřevěné hračky nebo dřevěné hlavolamy nemají viditelné trhliny.

Doporučujeme mírným tahem nebo vikláním prověřit pevnost lepených spojů.

Dřevěné hračky, hlavolamy a dárky s viditelnou nebo zjištěnou vadou v době doručení nepoužívejte, ale reklamujte dle postupu uvedeného na stránce "REKLAMACE".