Dřevěné hračky - Vrtulník solární

VRTULNÍK - solární panel
VRTULNÍK - solární panel
VRTULNÍK solární - AT--
VRTULNÍK solární - AT--
Solární panel - ASIE
Solární panel - ASIE

Název:

VRTULNÍK solární - dárky a dekorace ručně malované

Kat. č.: 08020

Rozměry: - solární vrtulník: H 80 mm x L 190 mm x B 75 mm


                - dřevěný vrtulník: H 80 mm x L 190 mm x B 75 mm
                - solární vrtule:      H 30 mm x L 170 mm x B 28 mm
                - solární panel:........................L 155 mm x B 22 mm

 


DŘEVĚNÝ SOLÁRNÍ VRTULNÍK A SOLÁRNÍ PANELY

Energii pro pohon motorů solárních vrtulí zajišťují solární panely. U solárních vrtulek rakouské výroby montovaných na naše ručně malované vrtulníky jsou solární panely instalovány přímo do vrtulí pomocí speciálního silikonu.

Při dopadu slunečního záření nebo světla od žárovky na solární panel se vrtule roztočí a zůstává v pohybu pouze po dobu jeho působení. Solární panely rakouských vrtulí jsou větší, výkonnější a zalité silikonem oproti asijským, které jsou přelepeny čirým plastem.

Dřevěné hračky, dárky i dekorace dřevěný vrtulník jsou vyrobeny z kvalitního bukového dřeva. Tento dřevěný solární vrtulník je v přírodním provedení bez povrchové úpravy

 

KONTROLA KVALITY

Solární dárky a dekorace dodávané naší firmou jsou kontrolovány v průběhu výroby a následně při expedici objednaného zboží.


KONTROLA DŘEVĚNÉ HRAČKY, DÁRKU I DEKORACE ZÁKAZNÍKEM

Dřevěné hračky, solární dárky i dekorace budou doručeny formou sjednanou při objednání zboží. Při doručení dřevěné dekorace "VRTULNÍK solární" je nutné, i přes její předešlou kontrolu v době expedice, provést kontrolu kvality nejen z důvodu přepravy.

Parametry pro kontrolu:

Vrtulník solární je složen z těla vrtulníku a solární vrtule.

Zkontrolujte, zda solární vrtulník nemá viditelné trhliny, poškození solární vrtule nebo prasklý solární panel.

Vyzkoušejte funkčnost solární vrtule a to vystavením vrtule slunečnímu záření případně přiložte solární panel vrtule do vzdálenosti přibližně 5 až 20 cm od rozsvícené žárovky. Pokud je solární vrtule vpořádku, roztočí se.

Doporučujeme mírným tahem nebo vikláním prověřit pevnost lepených spojů.

Dřevěné hračky, solární dárky i dekorace s viditelnou nebo zjištěnou vadou v době doručení nepoužívejte, ale reklamujte dle postupu uvedeného na stránce "REKLAMACE".