Dřevěné hračky - Vosa solární

vosa
vosa
vosa solární
vosa solární

Název:

VOSA solární - dárky a dekorace ručně malované

Kat. č.: 08030

Rozměr solární vosy:     H 70 mm x L 160 mm x B 95 mm
Rozměr solární vrtule: H 30 mm x L 170 mm x B 28 mm
Rozměr solární panel:  L 155 mm x B 22 mm
Kroužek solární vosy:    Ø 45 x 25 mm
 

VOSA SOLÁRNÍ A JEJÍ SOLÁRNÍ PANEL 

Dřevěná vosa ručně malovaná je osazena solární vrtulí rakouské výroby. Energii pro pohon motorku solární vrtule zajišťuje solární panel instalovaný přímo ve vrtuli.  Při dopadu slunečního záření na solární panel se vrtule roztočí. Solární panel u vrtule rakouské výroby je větší, výkonnější a zalitý silikonem oproti asijským, které jsou přelepeny čirým plastem.

Dřevěné hračky, dárky i dekorace dřevěná vosa jsou vyrobeny z kvalitního bukového dřeva. Povrchová úprava je provedena zdravotně nezávadnými barvami české výroby. Vosa je rozdělitelná na 3 díly, hlavičku, tělíčko a zadeček. Solární vrtule je vsazena do oddělitelného dřevěného kroužku-tělíčka.

KONTROLA KVALITY

Solární dárky a dekorace dodávané naší firmou jsou kontrolovány v průběhu výroby a následně při expedici objednaného zboží.


KONTROLA SOLÁRNÍ VOSY ZÁKAZNÍKEM

Dřevěné hračky, solární dárky i dekorace budou doručeny formou sjednanou při objednání zboží. Při doručení dřevěné dekorace "VOSA solární" je nutné, i přes její předešlou kontrolu v době expedice, provést kontrolu kvality nejen z důvodu přepravy.

Parametry pro kontrolu:

Vosa solární je rozdělitelná na 3 díly, hlavičku, tělíčko a zadeček.. U této dřevěné hračky je hlavička se zadečkem spojena dřevěným kolíkem na němž je navlečen kroužek se solární vrtulí.

 

Zkontrolujte, zda díly solární vosy nemají viditelné trhliny, poškození solární vrtule nebo prasklý solární panel.

Vyzkoušejte funkčnost solární vrtule a to vystavením vrtule slunečnímu záření případně přiložte solární panel vrtule do vzdálenosti přibližně 5 cm od rozsvícené žárovky. Pokud je solární vrtule vpořádku, roztočí se.

Doporučujeme mírným tahem nebo vikláním prověřit pevnost lepených spojů a lehkým postrčením vosy vpřed a vzad na pevném povrchu vyzkoušet otáčení koleček.

Dřevěné hračky, solární dárky i dekorace s viditelnou nebo zjištěnou vadou v době doručení nepoužívejte, ale reklamujte dle postupu uvedeného na stránce "REKLAMACE".